گرنت دوسویه Seedmoneyاین گرنت با حمایت وزارت علوم، تحیقات و نوآوری کشور سوئیس و موسسعه توسعه تحقیقات پزشکی ایران ( نیماد) ارائه می شود. هدف از ارائه این گرنت تو‌‌‌‌‌‌سعه همکاری های بلند مدت میان دولت سوئیس و ایران است. دولت سوییس نیز با ارائه این گرنت بین المللی درصدد است تا ارتباطات علمی محققین سوئیسی با دانشمندان و موسسات در کشورهای جهان از جمله ایران توسعه بدهد. متقاضی اصلی این گرنت باید یک فرد سوئیسی فعال در دانشگاه وابسته به دولت فدرال سوئیس و یا شخصی فعال در یکی از مراکز تحقیقاتی مورد تایید کشور سوئیس باشد. از دیگر شرایط کسب این گرنت چندین سال سابقه کار تحقیقاتی است. همچنین هیچ محدودیتی در رابطه با سن و جنسیت متقاضیان وجود ندارد.

*نکته: جهت اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.


نهاد تامین کننده گرنت: وزارت علوم، تحقیقات و نوآوری (SERI)

مبلغ گرنت: حداکثر 20.000 فرانک  

سهم ایران: 20%

طول دوره: 1 سال

">محل انجام پروژه: متغیر بر اساس توافقات

">ثبت درخواست: توسط دو همکار تحقیقاتی به صورت مجزا (شخص سوئیسی در سوئیس از طریق Leading house for South Asia and Iran) و شخص ایرانی از طریق مؤسسه تحقیقات علوم پزشکی(NIMAD)  و اتاق همکاری های علمی ایران و سوئیس (Leading house for Iran-Switzerland Academic Partnerships)

">مهلت ثبت نام : تا تاریخ 9 مرداد 1397 (31 July. 2018)

">*لطفا جهت اطلاع و پیگیری روابط آکادمیک با کشور سوئیس، هرگونه اقدام جهت اخذ گرنت از کشور سوئیس را به دفتر همکاری های علمی ایران و سوئیس(مستقر در دانشگاه علوم پزشکی تهران) اطلاع دهید.

*لطفا پس از مطالعه کامل فراخوان و دارا بودن کامل شرایط جهت دریافت پاسخ سوالات تخصصی خود برای اخذ گرنت Seedmoney، با آدرس ایمیل ذیل مکاتبه بفرمایید:

Leadinghouse@zhaw@ch

 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: