گرنت Sinergiaاین گرنت از سوی بنیاد ملی کشور سوئیس جهت انجام کارهای تحقیقاتی در موضوعات میان رشته ای ارائه شده است. متقاضیان می توانند در  گروه های حداقل 2 و حداکثر 4 نفره برای ثبت یک طرح تحقیقاتی اقدام کنند. طرح های تحقیقاتی باید دارای ویژگی هایی مانند انعطاف پذیری باشند که در نهایت منجر به کشف یافته ای حائز اهمیت و ایجاد موضوع تحقیقاتی جدید شوند. همچنین این  طرح باید دارای پتانسیل انجام تحقیقات آتی  باشند. طرح مذکور می بایست با تلفیق تئوری ها، روش ها و مفاهیم از دو یا بیش از دو رشته و مشارکت برابر هر کدام از آن ها تعریف شود. از دیگر نکات گرنت حائز اهمیت در خصوص گرنت موارد ذیل می باشد:


  • متقاضایان باید چهار سال قبل از تاریخ ارسال درخواست، مدرک دکترای خود را دریافت کرده باشند و یا 3 سال در یک مرکز تحقیقاتی مشغول فعالیت باشند و آن کار به عنوان منبع اصلی درآمد آن ها تلقی شود. (اطلاعات بیشتر)

  • متقاضیان باید بتوانند پروژه‌های تحقیقاتی را تحت مسؤولیت خودشان انجام دهند و مشارکت قابل توجه در انجام آن داشته باشند. همچنین از نظر علمی و پرسنلی، همکاران تحقیق را هدایت کنند. (اطلاعات بیشتر)

  • متقاضیان باید بتوانند نشان دهند که حداقل 50٪ از زمان پروژه در مؤسسه تحقیقاتی مورد تاییدSNSF انجام می شود. (اطلاعات بیشتر)

  • متقاضیان باید بتوانند نشان دهند که زیرساخت‌های پژوهشی لازم در اختیار آنهاست.

  • متقاضیان نمی‌توانند هم‌زمان همکار طرح در پروژه مورد حمایت SNSF باشند.


*نکته: جهت اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید. نهاد تامین کننده گرنت: بنیاد ملی علوم سوئیس (SNSF)

مبلغ گرنت: حداقل 50.000 فرانک و حداکثر 3.2 میلیون فرانک

طول دوره: 1 تا 4 سال

محل انجام پروژه: حداقل 50% در کشور سوئیس

ثبت پروپوزال: توسط شخصی فعال در موسسه، دانشگاه و یا مرکز تحقیقاتی با اکانت سوئیسی

مهلت ثبت نام: 1398/03/11 معادل با (June 1st, 2019) و 1398/09/10 معادل با (Dec 1st, 2019)، ساعت 17:00  به وقت سوئیس

">*لطفا جهت اطلاع و پیگیری روابط آکادمیک با کشور سوئیس، هرگونه اقدام جهت اخذ گرنت از کشور سوئیس را به دفتر همکاری های علمی ایران و سوئیس(مستقر در دانشگاه علوم پزشکی تهران) اطلاع دهید.

*لطفا پس از مطالعه کامل فراخوان و دارا بودن تمام شرایط جهت دریافت پاسخ سوالات تخصصی خود برای گرنت synergia، با آدرس ایمیل ذیل مکاتبه بفرمایید:

sinergia@snf.ch 

 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: