معرفی اتاق همکاری های علمی ایران و سوئیس در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران

معرفی اتاق همکاری های علمی ایران و سوئیس در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران
به گزارش روابط عمومی: جلسه معرفی اتاق همکاری های علمی ایران و سوئیس چهارشنبه 4 مهر  97 در آمفی تئاتر 60 نفره دانشکده دندانپزشکی برگزار شد. 

دکتر معراجی دبیر اتاق همکاری های علمی و جاودان فر کارشناس اتاق، اطلاعاتی در خصوص عملکرد این اتاق از ابتدا تا کنون در اختیار اعضای هیات علمی دانشکده دندانپزشکی قرار دادند.

دکتر معراجی اظهار داشت: پس از افتتاح اتاق همکاری های علمی ایران و سوئیسدر اردیبهشت ماه سال جاری با حضور سفیر و وزیر علوم و بهداشت سوئیس، زمینه های همکاری های علمی دو کشور گسترش قابل ملاحظه ای داشته است. 

وی گفت: این زمینه ها شامل طرح های مشترک پژوهشی (در قالب گرنت ها مختلف) و فرصت های آموزشی (در قالب دوره های دارای مدرک و بدون مدرک) است و همچنین از احتمال ایجاد پردیس مشترک ایران و سوئیس در جزیره کیش خبر داد.

در ادامه جاودان فر افزود: فراخوان های اتاق همکاری های ایران و سوئیس برای دوره های آموزشی و گرنت های پژوهشی به طور منظم از طریق سایت این دفتر به اطلاع متقاضیان رسانده می شود و علاقه مندان می توانند در سایت ثبت نام نموده و همچنین با درج اطلاعات و زمینه ها و عناوین مورد علاقه خود از راهنمایی این دفتر در خصوص یافتن اساتید مربوطه در کشور سوئیس بهره مند شوند. 

این جلسه با پاسخ به پرسشهای اعضای هیات علمی در خصوص عملکرد اتاق همکاری های ایران و سوئیس به پایان رسید.
 برای به اشتراک گذاشتن این مطب در شبکه های اجتماعی از لینک های زیر استفاده کنید: